Rozdzielacze

QZ 5111 butelka 0,75kg

QZ 5111 butelka 0,75kg
Symbol towaru: 5060491000
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena:
108,15 PLN / szt 133,02 PLN brutto / szt
Cena:
22,19 EUR / szt 27,29 EUR brutto / szt
Producent: Huntsman
Status: chwilowo brak
Stan magazynowy:
Brak
Ilość:
Opis

RenLease QZ 5111 butelka 0,75kg

 

Płynny rozdzielacz woskowy ogólnego stosowania, który może być użyty także do skomplikowanych powierzchni. Należy go nanieść pędzlem lub pistoletem dwie lub trzy warstwy QZ 5111 (z 15 min. przerwami pomiędzy). Po odparowaniu rozpuszczalnika (około 15 minut) uzyskuje się twardą warstwę, którą można wypolerować. Bez polerowania uzyskuje się matową powierzchnie

Pozwala na bezproblemowe rozformowanie odlewów i laminatów z żywic epoksydowych, poliuretanowych jak i silikonów. Rozdzieli on zarówno formy zrobione z nieporowatych materiałów, takich jak żywice Araldite, RenCast, metale, szkło i porcelana, jak też z form zrobionych z materiałów porowatych, takich jak drewno, gips, beton i guma, które były uprzednio pokryte odpowiednim środkiem zacierającym lub polakierowane. QZ 5111 jest roztworem wosku o niskiej lepkości, służy do nanoszenia na skomplikowane kształty, kanty, zgłębienia. QZ 5111 można usunąć rozpuszczalnikiem i powierzchnia daje się wtedy lakierować. Można go polerować po pełnym wysuszeniu.

Ciężar właściwy:           0,71 g/cm3 (w 25 oC)

Dostarczany w formie: biała ciecz w metalowych puszkach z zamknięciem plastikową nakrętką z gwintem.

Dwie lub trzy warstwy środka rozdzielającego QZ  5111 nakłada się pędzlem lub pistoletem natryskowym. Zachodzące następnie odparowanie rozpuszczalników daje w rezultacie twardą warstwę, która może być polerowana ostrożnie wełnianą ściereczka lub miękkim pędzlem.

QZ5111 jest rozdzielaczem do stosowania w normalnych temperaturach (do zastosowań w podwyższonych temperaturach zalecamy płynny wosk Spacewax 600)

Butelki lub puszki zawierające środek rozdzielający QZ 5111 powinny być zamykane natychmiast po użyciu inaczej parowanie rozpuszczalnika będzie prowadzić do wytrącania osadu.

Środek rozdzielający QZ 5111 powinien być zawsze mieszany lub wstrząsany krótko przed użyciem lub przelany z dużego pojemnika do mniejszego.

Wszystkie grudki, które mogły powstać z powodu długiego przechowywania i nie mogą być rozpuszczone przez mieszanie lub wstrząsanie powinny być usunięte przez zastosowanie drobnego sita. Środek rozdzielający QZ 5111 w ten sposób będzie ponownie odpowiedni do użycia.

Składowanie

Przechowywać w suchym miejscu w temp. poniżej 40°C. Dla utrzymania dobrych parametrów materiałów, częściowo użyte opakowania należy szczelnie zamknąć natychmiast po użyciu. Zalecane jest przechowywanie w oryginalnych pojemnikach.

Środki ostrożności BHP

Produkty firmy Huntsman mogą być obrabiane bez ryzyka, pod warunkiem, że zachowane będą odpowiednie dla tych produktów środki ostrożności. Materiały nieutwardzone należy trzymać z dala od środków spożywczych i dzieci. W celu ochrony przed zachlapaniem należy nosić strój ochronny, rękawice gumowe lub plastikowe oraz okulary ochronne. Dokładny opis wszystkich środków ostrożności znajduje się w Kartach Charakterystyki Bezpieczeństwa (MSDS) poszczególnych produktów. Na Państwa życzenie chętnie wyślemy te publikacje.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również

Szybki podgląd
Cena: 220,18 PLN 179,01 PLN netto